Ionizátory a oximetre

Kategória: Prístroje a pomôcky | 0

Svojho času prebiehala na stretnutiach s Vladom Ščerbanovským diskusia o domácich inonizátoroch a oximetroch. Oslovila som ho teda s prosbou o doporučenie vhodných  prístrojov podľa jeho skúseností.

Na trhu je dnes nespočetné množstvo výrobkov a často si sami nevieme správne zvoliť vhodný výrobok. Okrem toho, že sa výrazne líšia svojou cenou aj ich funkčnosť nemusí byť vždy vhodná pre naše potreby.
Samozrejme ich obstaranie do domácnosti  je bohužiaľ v prvom rade aj otázkou našich finančných možností. Je tu však možnosť finančnej pomoci zo strany nášho združenia vo výške 166 Eur.

Ionizátor  Therapy Air Plus

Ide o prenosný prístroj, ktorý sa vyznačuje nízkou spotrebou energie. Filtruje peľ, vdýchnuteľné pevné častice, alergény prachových roztočov. Neutralizuje nepríjemné pachy z potravín, domácich zvierat. Je tichý a neruší pri spánku.
200910221110_ionyzator

Oximeter  PC-60

Prstový oximeter
 Prístroj na meranie srdcového pulzu, indexu prietoku krvi a SpO2
Prstový oximeter PC-60, je prístroj určený na jednoduché meranie základných životných funkcií rýchlou, neinvazívnou metódou. Je vysoko presným a citlivým zariadením, vybaveným zvukovým aj obrazovým alarmom, v prípade hraničných hodnôt. Je vybavený jasným, farebným OLED displejom a funkciou automatického zapínania a vypínania. Je vhodný na použitie pri domácej starostlivosti, ale aj v záchrannej službe alebo nemocniciach.
200910221110_oximeter