Slané mosty 2011

Kategória: Priatelia slaných detí | 0

V nedeľu 23.10.2011 o 17:00 sa budú v DK L. Mikuláš stavať mosty na pevných pilieroch. Pripravuje sa 14-ty ročník benefičného koncertu SLANÉ MOSTY, ktorý pod záštitu prevzala charizmatická Andy Timková.

Organizátor podujatia OZ Priatelia slaných detí a spoluorganizátori Mesto Liptovský Mikuláš a Dom kultúry Liptovský Mikuláš Vás pozývajú vychutnať si neopakovateľnú atmosféru úprimnosti a radosti, čím je benefícia pre slané deti medzi Liptákmi už známa. „Verím, že opäť zažijeme večer plný milých stretnutí, porozumenia, výbornej zábavy, to všetko podčiarknuté silným emocionálnym zážitkom. Toto je presne ten čistý ´duch´ benefície, ktorý vždy vládol a bude vládnuť tam, kde sa stretnú ľudia dobrovoľne, nezištne a s jednotným zámerom – pomôcť tým, ktorí to potrebujú.“ povedala Jana Šipeková – predsedníčka združenia Priatelia slaných detí  a šéfka realizačného tímu benefície Slané mosty.

Slané deti podporí okrem stabilných priateľov, aj veľa nových tvárí. Divákov budú celým večerom sprevádzať moderátorská dvojica Danka Strculová a Matej „SAJFA“ Cifra. Program tematicky vyplnia tanečné vstupy žiakov ZUŠ J.L.Bellu a o výborný hudobný zážitok sa postará Martin Harich s kapelou Musitany Hope, Laco Lučenič, Marcel Palonder a Nela Pocisková. Najmä pre malých divákov s istotou príde aj kúzelník Peter Šesták. Zaujímavým hudobným vstupom bude saxofónové kvinteto Žilinského konzervatória pod vedením profesora Mareka Pastirika. Organizátori pripravujú pre návštevníkov tematicky nápaditý program, pričom pripravujú aj prekvapenie, ktorým chcú potešiť a dať celému podujatia pridanú hodnotu. Všetci zainteresovaní sa na akciu už veľmi tešia a veria, že sa stretnú s pozitívnym publikom, ako tomu v minulosti vždy bolo.

Finančný efekt tejto krásnej benefičnej akcie putuje na konto Slaných detí. Za získané peniaze môžu choré deti stráviť niekoľkodňové ozdravné klimatické pobyty pri mori, či v horách, alebo obdržia príspevok na kúpu prenosného inhalačného prístroja. Všetky príspevky sú poskytnuté výhradne deťom a mladým dospelým s cystickou fibrózou na Slovenku. Ďakujeme za akýkoľvek prejav pomoci týmto chorým deťom, ďakujeme za morálnu podporu, ktorú rodiny s touto diagnózou veľmi potrebujú.

Info na tel. 0918492073

201109271426_slanemosty2011